fbpx

FIBER OPTIC Мрежов комутатор Wi-Tek WI-SG310F

239.40 лв.

fiber-optic-mrezhov-komutator-wi-tek-wi-sg310f
FIBER OPTIC Мрежов комутатор Wi-Tek WI-SG310F

239.40 лв.

    Бърза поръчка

    Продукт

    FIBER OPTIC Мрежов комутатор Wi-Tek wi-sg310f за вашият дом или офис.

    Характеристики на FIBER OPTIC Мрежов комутатор Wi-Tek wi-sg310f:

    1. 10-портов мрежов комутатор;
    2. 8 х 10/100/1000Mbps SFP оптични порта + 2 x 10/100/1000Mbps Uplink порта;
    3. 20Gbps switching capacity;
    4. Auto MDI/MDIX;
    5. Стандарти: 100BASE-TX/1000Base-T, 1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm;
    6. MM (2m~550m) или 10μm SMF (2m~5000m);
    7. 220Vac;
    8. Размери 225х105х32 мм;

    Може да разгледате още предложения от този тип продукти ТУК!

    За предстоящи промоции посетете нашата Facebook страница.

    За предстоящи промоции посетете нашата Instagram страница.

    Онлайн магазин Hik.bg, водещ онлайн търговец на професионално видеонаблюдение за дома или бизнеса. При нас ще откриете широка гама професионално оборудване за видеонаблюдение. Hik предлага най-доброто обслужване в сферата на видеонаблюдението и голямо разнообразие от мрежови компоненти, камери, домофонни системи, кабели, както и комплекти, DVR и NVR, аксесоари.
    Hik.bg Ви предлага камери за видеонаблюдение, което подпомага поддържането на по-безопасна и по-комфортна работна среда на банковите институции.
    От друга страна болниците и здравните заведения имат нужда от контрол, поради извънредни случаи и големият брой нуждаещи се от помощ.
    Нашето предприятие предоставя на учебните заведения и детски градини инструмент, от който се нуждаят. Главна причина за това е поддържането на безопастността и реда, както на учащите, така и на работещите.
    Нашият онлайн магазин предлага замяна или връщане на всички артикули. При повреда на стока, която е в гаранция, тя се заменя с нова.
    Всички артикули за видеонаблюдение и периферни устройства може да закупите от онлайн магазина на Hik или на място на адрес: град София ул. „Кумановски бой“ 8, 1229 ж.к. Надежда 3.

    Brand

    Wi-Tek

    wi-tek-brand-logo

    FIBER OPTIC Мрежов комутатор Wi-Tek WI-SG310F

      Бърза поръчка

      Продукт

      Ние използваме бисквитки, за да гарантираме, че Ви предоставяме най-добрата услуга.