fbpx

HIKVISION SFP модул, съвместим с мрежов комутатор HK-SFP-1.25G-20-1310

77.51 лв.

hik-hikvision-sfp-modul-savmestim-s-mrezhov-komutator-hk-sfp-1-25g-20-1310
HIKVISION SFP модул, съвместим с мрежов комутатор HK-SFP-1.25G-20-1310

77.51 лв.

    Бърза поръчка

    Продукт

    Hikvision SFP модул hk-sfp-1.25g-20- 1310 за вашият дом или офис.

    Характеристики на Hikvision SFP модул hk-sfp-1.25g-20-1310:

    1. SFP модул;
    2. Single mode;
    3. Single fiber;
    4. 1.25Gbps/20 km;
    5. LC сокет;
    6. TX1310nm/RX1550nm;
    7. 3.3V;
    8. Output power -9~1dBm;

    Може да разгледате още предложения от този тип продукти ТУК!

    За предстоящи промоции посетете нашата Facebook страница.

    Онлайн магазин Hik.bg, водещ онлайн търговец на професионално видеонаблюдение за дома или бизнеса. При нас ще откриете широка гама професионално оборудване за видеонаблюдение. Hik предлага най-доброто обслужване в сферата на видеонаблюдението и голямо разнообразие от мрежови компоненти, камери, hikvision sfp модул hk-sfp-1.25g-20-1310, домофонни системи, кабели, както и комплекти, DVR и NVR, аксесоари.
    Hik.bg Ви предлага камери за видеонаблюдение, което подпомага поддържането на по-безопасна и по-комфортна работна среда на банковите институции.
    От друга страна болниците и здравните заведения имат нужда от контрол, поради извънредни случаи и големият брой нуждаещи се от помощ.
    Нашето предприятие предоставя на учебните заведения и детски градини инструмент, от който се нуждаят. Главна причина за това е поддържането на безопастността и реда, както на учащите, така и на работещите.
    Нашият онлайн магазин предлага замяна или връщане на всички артикули. При повреда на стока, която е в гаранция, тя се заменя с нова.
    Всички артикули за видеонаблюдение и периферни устройства може да закупите от онлайн магазина на Hik или на място на адрес: град София ул. „Кумановски бой“ 8, 1229 ж.к. Надежда 3.

    Brand

    HIKVISION

    hikvision-brand-logo

    HIKVISION SFP модул, съвместим с мрежов комутатор HK-SFP-1.25G-20-1310

      Бърза поръчка

      Продукт

      Ние използваме бисквитки, за да гарантираме, че Ви предоставяме най-добрата услуга.